Online Ups

Online ups güç kaynağı teknolojisinin ulaştığı son noktayı ifade etmektedir. Bu teknoloji güç kaynağının sürekli devreyi beslemesi ve elektrik kesintileri anında kesintiyi hissetirmeden güç kaynağından çalışan cihazlara aktarılmasını sağlamayı amaç edinmiştir. Hem şebeke elektriğindeki dalgalanmalara karşı koruma sağlar hemde sürekli aktif olarak sistemi beslediği için 0 geçiş zamanı ile bağlı bulunan bilgisayar, makina, tıbbi cihaz vb ürünlerin sanki hiç elektrik kesintisiz yaşanmamış gibi normal şartlarda çalışmasına devamını sağlar.

Sistemlerimizde tam kapalı bakımsız kuru tip aküler kullanilmaktadır. Kullanım ömrü tamamlanan kuru tip aküler değiştirilerek sistem çalışmaya devam eder. Kuru tip Tse belgeli akülerin kullanılmasi insan ve çevre sağlığı açısından daha güvenli ve efektiftir.

Enerji tüketimi muadillerine göre daha düşük olan Fplus serisi ürünler ile bir kaç yıl içerisinde ucuz ürünlere oranla ödediğiniz fcm ürünleri farkını telafi eder ve satın aldığınız kaliteli kesintisiz güç kaynağı sistemine daha az maliyet ayırmış olursunuz. 1kva online ups tam 900watt çikis gucune sahiptir.

Online ups sistemlerimiz kendi sektöründe en düşük arıza oranına sahip dayanıklı daha uzun ömürlü ve barındırdığı teknolojik özellikler itibari ile daha güvenli çalışma sağlayan ürünlerdir. Tam online invertör dizaynı şehir voltajındaki olumsuzluklara karşı koyarken cihazın invertöründe üretilen stabil ve temiz enerji beslediği cihazlara ulaştırılır bu şekilde bir çalışma sistemi hassas ekipmanlarınızı daha güvenli bir enerji ile korumanıza destek olur.