1 kVA Online Ups

1 Kva Kaliteli Güç Kaynağı, Artık İşiniz yarım kalmayacak, Plus serisi online sistemleri ile enerjisiz kalmayacaksınız.Tüm gelişmiş fonsiyonlar ve son teknolojiyi içinde barındıran FPLUS Serisi Tam Online, Kritik yükleriniz için ideal sistem, sistemleri ile değerlerinizi koruyoruz.

Dahili kuru tip bakımsız akü isteğe bağlı 2 veya 3 akülü sistemler.

Otomatik voltaj regülasyonu özelliği ile neredeyse bir regülatöre yakın voltaj dengeleme özelliği

Sabit 220 volt çıkış üretirken ek filtreleme özelliği

Dijital ekranı ile giriş çıkış gerilim ve akım değerlerini kontrol edebilme

İsteğe bağlı ek akü bağlanarak daha uzun aküden çalışma zamanı elde edebilme

Pc veya network üzerinden kontrol.

Hepsi FCM 1KVA ONLİNE UPS Sisteminde.  Üstelik yüksek çıkış güç faktörü ile rakiplerine oranla daha güçlü

0,9 PF ile 900watt çıkış kapasitesi sağlayan FPLUS daha fazla elektrik yükünü aynı fiyatla sırtlıyor. Kesintisiz ve güç elektrik için FPLUS Serisi

ürünleri tercih edin rahat edin. Standart olarak 3 Adet 17'' Ekrana sahip Tek powersuppley barındıran bilgisayar için yeterlidir. Kullanılan bilgisayar ekranları ve bilgisayarın powersuppley gücüne göre farklı kapasite ürün tercih edilmesi gerekebilir. 1 kVA Online sistem 900watt çıkış gücüne sahip bu değeri aşmayan bilgisayar,ofis cihazları,tv,laboratucvar cihazları,elektronik kantarlar,teraziler,marine sistemler vb. bir çok alanda kullanımı uygundur.

Ups ebatları : Genişlik 15Cmx Derinlik 40Cmx Yükseklik22Cm Ağırlık14 Kg  Ürün modeline bağlı olarak kasa tipi veya akü sayısı değişebilir kasa ebatları ve ağırlığı farklılık gösterebilir.

FCM FPLUS-11 1 kVA ONLİNE UPS 10/25Dk fiyatı:    215.-$+kdv

Kampanyalar taksit imkanları stok durumu hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

FCM FPLUS-11 1KVA ONLİNE UPS 20/55Dk fiyatı :    330.-$+kdv

FCM FPLUS-11 1KVA ONLİNE UPS 30/70Dk fiyatı :    450.-$+kdv

FCM FPLUS-11 1KVA ONLİNE UPS 45/90Dk fiyatı :    600.-$+kdv

Farklı kombinasyonlar ek akü ünitesi bağlanarak üretilebilmektedir. Ayrıca Aşı dolapları için ups güç kaynağı ev de tv ve kombi için güç kaynağı, modem, internet hatları için güç kaynağı ihtiyaçlarınız için 1 kva online ups modelimizi tercih edebilirsiniz ek akü bağlanabilme özelliği ile uzun yedekleme zamanı ihtiyaçlarınız için kullanıma müsaittir.